عمومی

بازی آنلاین سئو

بازی آنلاین سئو و بهینه سازی

در بلاگسیما مقالات متنوعی در مورد آموزشای مربوط به سئو و بهینه سازی، طراحی سایت، لینک سازی و بازاریابی و تبلیغات ارائه میشه که عموما هدفی جدی و آموزشی دارن. در این مقاله می خوایم با معرفی یه بازی آنلاین سئو نگاه متفاوتی به بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو و تاثیر عوامل جور واجور برآن داشته باشیم.

سئو

این بازی ساده براساس اصول اولیه سئو طراحی شده و هدف شما رسیدن به رتبه یه گوگل در کوتاه ترین زمان ممکنه. چیزی که شاید آرزوی هر کدوم از وبمستران باشه. در این بازی آنلاین سئو شما یکی از اسطوره های بین المللی سئو رو انتخاب کرده و به جنگ الگوریتمای گوگل خواهید رفت. با اینکه هدف اصلی در بازیای آنلاین تفریح و سرگرمیه ولی پیشنهاد میکنیم قبل از شروع به بازی دستورالعمل زیر رو مطالعه کرده و در بین بازی سئو، به کارکرد خود در هر زمینه فکر کنین.

شبکه های اجتماعی

شما می تونین فعالیت خود رو در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر از دوستان و آشنایان شروع کنین و با به کار گیری ارتباطات موجود در این شبکه ها میان افراد تجارت خود رو گسترش بدین. شاید در اول چیزی سخت و زمانبر بنظر برسه ولی با مدیریت مناسب و انتخاب موضوعات مناسب به سرعت تماشاگر پیشرفت کار و افزایش مخاطبین هستین.

الگوریتمای گوگل

سرعت ورود الگوریتما در بازی هم مهمه، موتور جستجوی گوگل به شکل همیشگی درحال تغییر الگوریتما و رفع مشکلات اوناس و اگه تکنیکای فریب گوگل شما هنوز با جریمه ای مواجه نشده ممکنه با بروزرسانی بعدی یهو همه چیز رو از دست بدین. اینکه فکر کنیم گوگل توجهی به سایتای کوچیک یا فارسی نداشته و یا خرید چند بک لینک مشکلی ایجاد نمیکنه انگار خودفریبیه.

مشکلی

تولید محتوای با کیفیت

روشای مختلفی واسه تولید و ارائه محتوای به درد بخور و مربوط به زمینه کاری شما هست که در مقاله ای از بلاگسیما با عنوان چیجوری محتوای با کیفیت تولید کنیم به دو نمونه از اونا اشاره شده.

به کار گیری متخصصین سئو

نکته باحال اون هستش که حتی اگه اهرم سئو در دستان شما باشه لینکای غیر طبیعی یا خریداری شده تاثیر منفی بر رتبه شما رو در یافته های جستجوی گوگل دارن. در نتیجه متخصص سئو رو به مشاور خرید بک لینک اشتباه نگیرید و سایت خود رو به هرکسی که خود رو متخصص سئو میدونه یا یه سایت موفق داشته نسپارید.

بک لینک

بک لینک

یه لینک طبیعی میتونه رتبه شما رو ۵ پله بهبود داده و یه بک لینک غیر طبیعی نتیجه ای عکس بهمراه داره.

لینک بازی آنلاین سئو

بعد از مطالعه موارد بالا وقت اون رسیده که وارد این بازی شده و در بین اون به کارکرد خود در هر کدوم از این زمینه ها بخوبی فکر کنین. دلیل موفقیت یا نبود موفقیت سایت شما در سئو وابسته به همین چند مورد به ظاهر ساده س!.

 ورود به بازی آنلاین سئو

فکر میکنین دلیل اصلی پیشرفت شما در جذب بازدیدکننده کدوم یکی از این موارده؟